Jesteś tutaj: Strona główna » Regulamin
Regulamin

4. Regulamin:

1. Firma F.H.U. EQUI-POINT prowadzi sprzedaż detaliczną pod adresem internetowym www.equi-point.pl. Sprzedaż hurtowa odbywa się bezpośrednio z naszego magazynu po wczesniejszym kontakcie telefonicznym i uzgodnieniu warunków współpracy.

2. Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy, mailowo oraz telefonicznie.  Zamówienia składane przez sklep internetowy oraz mailowo przyjomowane są przez całą dobę przez wszystkie dni w roku. Zamówienia telefoniczne przyjmowane są również przez wszystkie dni w roku w godzinach  9-18.

3. Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie EQUI-POINT są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty przedstawione na zdjęciach mogą się różnić od produktu w rzeczywistości- dotyczy to odcienia koloru, wielkości opakowania lub etykiety na opakowaniu.

4. Wszystkie ceny podane na stronach sklepu www.equi-point.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Sklep EQUI-POINT zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów, o których klient jest na bieżąco informowany. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca do czasu wyczerpania stanów magazynowych, zakończenia promocji lub zakończenia wyprzedaży.

5. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu. Klient jest  także informowany na bieżąco o stanie magazynowym sklepu. Brak towaru w magazynie jest na bieżąco uzupełniany o czym klient jest również informowany. Może się zdarzyć, że nie wszystkie produkty "dostępne", podane na stronie www.equi-point.pl są dostępne w naszym magazynie ze względu na duże zainteresowanie klientów i szybko znikające zapasy produktów. Na życzenie klienta każde zamówienie może być anulowane do 24 godzin po złożeniu zamówienia bez podania przyczyny. Zwrot gotówki za zamówienia, których nie możemy zrealizować odbywa się w terminie do 14 dni maksymalnie.

6. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostaw.

7. Możliwe są następujące formy płatności:
- Płatność przy odbiorze
- Za pobraniem - gotówką kurierowi lub na poczcie przy odbiorze towaru. Za pobraniem wysyłane są towary o wartości nie większej niż 400 zł.
- Przelewem- po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, towar jest pakowany i wysyłany. Płatności za towar należy dokonać do siedmiu dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Po tym terminie zamówienie (z formą płatności przelew bankowy) jest automatycznie anulowane.

8. Czas realizacji zamówienia przez nasz sklep wynosi maksymalnie 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.

9. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni, firmą kurierską- zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu. FHU EQUI-POINT nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmy kurierskiej z umów obsługi przewozowej i pocztowej. Ceny przesyłek mogą się zmieniać ze względu rosnących cen paliwa oraz innych przyczyn o czym klient jest na bieżąco informowany. Promocją na bezpłatne wysyłki, na koszt sprzedawcy objęte są tylko przesyłki opłacone z góry- przelew bankowy.

10. Z usług sklepu internetowego EQUI-POINT mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie. Sklep zastrzega sobie prawo do nieobsługiwania klientów znajdujących się na "czarnej liście sklepu", co jest jednoznaczne z automatyczną likwidacją konta internetowego takiej osoby w naszym sklepie.  

11. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.  Bony znizkowe 5%, indywidualne rabaty i karty rabatowe nie łącza sie z innymi promocjami i wyprzedażami dostepnymi w sklepie.

 

RABATY DLA KLIENTÓW, KTÓRZY POSIADJĄ KONTO W NASZYM SKLEPIE:

na start – 3%

od 2 000zł – 5%

od 4 000zł – 6%

od 5 000zł – 7%

od 8 000zł- 10%

Powrót
Logowanie
Recenzje
Obecnie nie ma recenzji o produktach
www.stadniny.pl
Baner nr 2
                   www.stadniny.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Equi-Point (2011).
Projekt i realizacja: 4Studio.net